logo ADSC

+420 702 287 969

+420 702 287 970

info@adsc.cz

Ke Kapličce 469

252 41 Dolní Břežany

logo A.B.S.

A.B.S.

A.B.S. ALL BRAKE SYSTEMS BV

A.B.S. představení

 1. Komponenty brzdového systému.
  • Brzdové kotouče a bubny. V katalogu firmy je víc než 1900 typů brzdových kotoučů a víc než 450 typů brzdových bubnů. Nabízejí účinné brzdění, efektivně odebírají teplo. Zabraňují rychlejšímu opotřebování brzdových destiček. Pro ty, kteří upřednostňují sportovní styl jízdy, společnost A.B.S. prezentovala sérii děrovaných brzdových kotoučů Sportline, které vynikají lepší specifikací a stylovým designem.
  • Brzdové destičky. Pod značkou A.B.S. je zastoupeno víc než 1450 typů brzdových destiček a víc než 650 typů brzdových čelistí. Jsou většinou dodávány společně s přídavným zařízením - ukazatel opotřebení nebo tlumič destiček. Vynikají vysokou odolností proti opotřebení, odolávají dobře vysokým teplotám, nevytváří při fungování hlučnost. Každé obutí / vložka má štítek s informací o třecím složení materiálu, tudíž si můžete vybrat ty, které vyhovují vašemu jízdnímu stylu nejlépe.
  • Kabely. V této kategorii je víc než 2500 typů kabelů ruční brzdy, téměř 750 typů spojkových kabelů, víc než 700 typů táhel plynu a víc než 8500 různých typů součástí těchto mechanismů. Díky další ochranné vrstvě mají všechny součásti velkou odolnost vůči korozi. Kabely jsou potažené nylonem, který umožňuje perfektní kluzné účinky.
  • Přestavěné brzdové třmeny. Většinou, pokud jsou přestavovány brzdové třmeny, musí se vyměnit i všechno gumové těsnění, pouzdra pracovních válců, mechanismy ruční brzdy, písty a pružiny. Všechny třmeny A.B.S. mají chromovaný povlak.
  • Hadice a trubky. Odolávají dobře vysokému tlaku, mají vysokou odolnost proti agresivním chemickým látkám.
  • Hydraulické kapaliny. Značka A.B.S. nabízí široký výběr syntetických hydraulických kapalin, které nabízí spolehlivou činnost brzdového systému a dalších autodílů. Všechny kapaliny mají vynikající provozní vlastnosti a jemný účinek na komponenty brzdové soustavy.
  • Prvky hydraulické spojky. Při použití jsou spolehlivé a účinné. Často jsou integrovány do převodovky.
  • Válce kol a regulátory brzdového tlaku. V katalogu firmy najdete hliníkové válce kol s vestavěnými regulátory brzdového tlaku. Jsou lehké a odolné proti opotřebení.
 2. Řídicí a závěsné komponenty. Tato kategorie obsahuje vzpěry, kulové klouby, konce spojovací tyče, stabilizátory. K jejich výrobě se používají odolné materiály, jako je litina, plech nebo hliník. Společnost věnuje zvláštní pozornost výběru dodavatelů. Většinou jsou ochranné kryty a prachové obutí vyrobené z materiálů odolných vůči ultrafialovému záření a vydrží i vysoké teploty až 80 °C.
 3. Sady ložisek. Tato kategorie nabízí široký výběr všech druhů nábojů ložisek, včetně těch vybavených senzory ABS.

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací