logo PROMOJEAUTO

+420 722 445 607 (Info linka 9-15h)

+420 702 287 969

info@promojeauto.cz

logo LORO

LORO

ABAKUS Sp. Z o.o

Společnost ABAKUS Sp. z o . o . je oficiálním zástupcem výrobce produktů DEPO , ESDEPO, LUCID . Nabízíme produkty pro široký sortiment automobilového osvětlení, tepelných systémů, zrcátek a částí karoserie pro automobily všech značek. Dlouholeté zkušenosti v automobilovém průmyslu a fungující trh pokrývající celou Evropu nám umožňují vybrat si širokou škálu produktů, které v současné době obsahují přes 30 000 referencí a postupně se rozšiřují. Spravujeme sklady výrobce o celkové ploše přes 15 000 m 2, díky čemuž je dostupnost nabídky produktů a vyřízení objednávky tak rychlé. Našim hlavním úkolem je profesionální zákaznický servis a nabídka osvědčených produktů nejvyšší kvality, potvrzených certifikáty. Dokonale vyškolení zaměstnanci vám poskytnou spolehlivé, profesionální informace a zkušenosti. Nabízíme velmi konkurenceschopné nákupní podmínky a dlouhodobou spolupráci.

LORO v naší nabídce

LORO představení

Společnost ABAKUS Sp. o . o . je oficiálním zástupcem výrobce produktů DEPO , ESDEPO, LUCID Nabízíme produkty pro široký sortiment automobilového osvětlení, tepelných systémů, zrcátek a částí karoserie pro automobily všech značek. Dlouholeté zkušenosti v automobilovém průmyslu a fungující trh pokrývající celou Evropu nám umožňují vybrat si širokou škálu produktů, které v současné době obsahují přes 30 000 referencí a postupně se rozšiřují.

Spravujeme sklady výrobce o celkové ploše přes 15 000 m 2, díky čemuž je dostupnost nabídky produktů a vyřízení objednávky tak rychlé. Našim hlavním úkolem je profesionální zákaznický servis a nabídka osvědčených produktů nejvyšší kvality, potvrzených certifikáty. 

Dokonale vyškolení zaměstnanci vám poskytnou spolehlivé, profesionální informace a zkušenosti. Nabízíme velmi konkurenceschopné nákupní podmínky a dlouhodobou spolupráci.

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací