logo ADSC

+420 702 287 969

+420 702 287 970

info@adsc.cz

Ke Kapličce 469

252 41 Dolní Břežany

logo YATO

YATO

SPOLEČNOST TOYA S.A. je jedním z hlavních výrobců a distributorů ručních nástrojů a elektronářadí působících na mezinárodním trhu. Přesná firemní strategie, která je zárukou ziskovosti a rozvoje společnosti hospodářsky zodpovědným způsobem, umožňuje průběžně zavádět inovační výrobky, získává nové trhy a neustále rozvíjet strategii segmentace. Produkty TOYA jsou synonymem pro nejvyšší kvalitní profesionální nástroje a unikátní a individuální služby pro nejnáročnější zákazníky. Společnost TOYA je jednou z nejdůležitějších kapitálových skupin v segmentu hardwarového & nástroje a jedním z mála, které systematicky – jak v hospodářském růstu, tak v krizových letech – dynamicky zvyšuje svůj podíl na trhu zřízením nových poboček a zastoupení v Evropou a Asií. Společnost byla založena před dvaceti lety v Polsku. Nyní se označuje jako společnost působící po celém světě, která si najala asi 350 zaměstnanců. Akcie společnosti TOYA mají vlastní pouze polské investory, kteří vytvořili unikátní značky, které zaručují trvalý rozvoj firmy. Schopnost vytvářet silné značky jako: Yato, FALA, FLO, Power up, STHOR, VOREL, LUND a TOYA dárky je nejdůležitějším faktorem, který společnost odlišuje od jejích konkurentů. Skupina více než 1500 zákazníků je výsledkem vysoké kvality, nejlepší záruky a nakonec věrnosti značky.

YATO představení

SPOLEČNOST TOYA S.A. je jedním z hlavních výrobců a distributorů ručních nástrojů a elektronářadí působících na mezinárodním trhu. Přesná firemní strategie, která je zárukou ziskovosti a rozvoje společnosti hospodářsky zodpovědným způsobem, umožňuje průběžně zavádět inovační výrobky, získává nové trhy a neustále rozvíjet strategii segmentace.

Produkty TOYA jsou synonymem pro nejvyšší kvalitní profesionální nástroje a unikátní a individuální služby pro nejnáročnější zákazníky.

Společnost TOYA je jednou z nejdůležitějších kapitálových skupin v segmentu hardwarového & nástroje a jedním z mála, které systematicky – jak v hospodářském růstu, tak v krizových letech – dynamicky zvyšuje svůj podíl na trhu zřízením nových poboček a zastoupení v Evropou a Asií.

Společnost byla založena před dvaceti lety v Polsku. Nyní se označuje jako společnost působící po celém světě, která si najala asi 350 zaměstnanců.

Akcie společnosti TOYA mají vlastní pouze polské investory, kteří vytvořili unikátní značky, které zaručují trvalý rozvoj firmy.

Schopnost vytvářet silné značky jako: Yato, FALA, FLO, Power up, STHOR, VOREL, LUND a TOYA dárky je nejdůležitějším faktorem, který společnost odlišuje od jejích konkurentů. Skupina více než 1500 zákazníků je výsledkem vysoké kvality, nejlepší záruky a nakonec věrnosti značky.

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací