logo ADSC

+420 702 287 969

+420 702 287 970

info@adsc.cz

Ke Kapličce 469

252 41 Dolní Břežany

způsoby dopravy zboží


Rozvozové časy

Poslední úprava 05.10.2019 02:52

 

Dodací podmínky

1.MÍSTO PLNĚNÍ, TERMÍNY DODÁNÍ

 

1. 1     Nedohodnou-li se Společnost a Kupující jinak, je místem plnění z Kupní smlouvy provozovna nebo bydliště Kupujícího. Má-li Kupující více provozoven nebo bydlišť a nedohodnou-li se strany jinak, je místem plnění provozovna nebo bydliště nejbližší prodejnímu místu, kde bylo Zboží objednáno.

 

1. 2.    Společnost zajišťuje rozvoz zboží dle požadavku Kupujícího. Je-li místem plnění, dle dohody stran, sídlo Společnosti, lze Zboží odebrat zpravidla do 24h. Je-li místem plnění provozovna nebo bydliště Kupujícího je lhůta dodání Zboží nejdéle třetí následující pracovní den od okamžiku uzavřeni Kupní smlouvy případné, je-li Kupní smlouva uzavřena až okamžikem dodání Zboží, od okamžiku učinění a potvrzení Objednávky.

Rozvoz pro velkoobchodní registrované zákazníky  ADS Centrum s.r.o  
3X denně Praha západ,  

 


 

  Rozvozové časy : Praha

 

  1.      1.    První závoz

Objednávka pro ranní rozvoz : (výjezd rozvozu v 8:00). - Dodání většinou do 9: 30 hodin.

  1.     2.    Druhý závoz

           Objednávka pro odpolední rozvoz : (výjezd rozvozu v 11:00).- Dodání většinou do 12:30 hodin.

    3.      3.    Třetí závoz

          Objednávka pro odpolední rozvoz : (výjezd rozvozu v 15:00).- Dodání většinou do 16:30 hodin.
   
   

 

 

2.DOPRAVNÉ, BALNÉ, VRÁCENÍ ZBOŽÍ

 

2. 1.    Za dodané Zboží je Kupující povinen zaplatit Společnosti Kupní cenu určenou podle Ceníku platného v době uzavření Kupní smlouvy, pokud se obě strany výslovně nedohodly jinak. V pochybnostech či sporech platí, že Kupující je povinen zaplatit Kupní cenu uvedenou (spolu s dopravným) na faktuře/dodacím listu, který Kupující podepisuje při dodání Zboží,

 

2. 2.    V Kupní ceně zboží není zahrnuto dopravné. Je-li Zboží dodáváno přímo Společností, bude ke Kupní ceně připočteno dopravné za každý závoz Zboží Kupujícímu: to neplatí, zaplatil-li Kupující Společnosti v průběhu předchozího kalendářního měsíce na Kupních cenách dle uzavřených Kupních smluv částku vyšší než 10.000,- Kč bez DPH; v takovém případě nebude dopravné účtováno.

 

2. 3.    Společnost může použít k dodání Zboží Kupujícímu dopravce. V takovém případě, bude ke Kupní ceně účtováno dopravné ve výši vyúčtované dopravcem Společnosti. To neplatí., jedná-li se o zákazníka registrovaného který přesahuje obrat 10. 000,- Kč bez DPH  v takovém případě nebude dopravné účtováno.

 

2. 4.    Společnost je povinná Zboží zabalit nebo opatřit pro přepravu způsobem, který je obvyklý. Balné je již zahrnuto v Kupní ceně.

 

2. 5     Rozvoz provádíme naším vozidlem většinou v ranních hodinách v čase 08:00 – 17:30. Vždy Vás před doručením telefonicky kontaktuje prodejce.   Osobní odběr na pobočce v Dolních Břežanech
Najdete nás na adrese Ke Kapličce 469, Dolní Břežany, 242 01   Tel : 702 287 970


2. 6     Dobírka PPL  je platba při předání zboží,činí v ČR 181 Kč a dále dle ceníku dopravce na www.PPL.cz (nad 3000  Kč bez dph je dopravné zdarma  neplatí pro pneumatiky, kapoty, sudové oleje, nárazníky, výfuky a jiné). Přepravce PPL nevozí autobaterie a větší objemnější zboží.


Objemnější zboží je dodáváno (Toptrans) dle aktuálního ceníku dopravce, po předchozí domluvě s prodejcem.

 

 2. 7     Výměna dílu,  pokud zjistíte, že Vám dodaný díl z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, a potřebujete místo něj jiný, můžete zboží vyměnit. Dopravce k Vám přijede s novým zbožím a staré si vezme nazpět.
Výměnu provedete v e-shopu. Nové zboží si klasicky objednejte přes náš e-shop a na konci do poznámek k objednávce napište „VÝMĚNA“. Podmínkou je vrácený díl předat nepoškozený, nepoužitý, v původním obalu a zabalený do folie či balicího papíru. Přiložte také vyplněný vrácenkový list. V nové zásilce bude vložen náš vratkový dokument který vyplníte a předáte dopravci. Peníze za vrácené zboží zašleme na Váš bankovní účet ihned, jak obdržíme vrácené zboží zpět.

 

Dodací podmínky jsou platné od 1.1.2018

 

 

 

 

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací